Agenda



2019 

SPORTHAL


Vr 12 April --> 10.00 - 15.00 uur (BS Heilig Hart)
Za 13 April --> 12.00 uur - 18.00 uur (TTV Sibbe/MC)
Wo 17 April --> 14.00 - 17.00 uur (Jeugdwerk Sibbe-IJzeren)
Za 20 April --> 16.30 uur - 18.00 uur (Harmonie St. Rosa)

Za 11 Mei --> 14.00 uur - 24.00 uur (Samenw. Ver. Sibbe-IJzeren --> Kiek wat veer weite)
Za 25 Mei --> 16.30 uur - 18.00 uur (Harmonie St. Rosa)

Ma 10 Juni --> 10.00 uur - 22.00 uur (Fam. Lamby)
Za 22 Juni --> 16.30 uur - 18.00 uur (Harmonie St. Rosa)

Za 7 Sept --> 16.30 uur - 18.00 uur (Harmonie St. Rosa)
Di 10 Sept --> 15.30 uur - 16.45 uur (Hannah Mennens / Traject)
Di 17 Sept --> 15.30 uur - 16.45 uur (Hannah Mennens / Traject)
Za 21 Sept --> 12.00.uur - 18.00 uur (TTV Sibbe/MC)

Di 24 Sept --> 15.30 uur - 16.45 uur (Hannah Mennens / Traject)

Di 1 Okt --> 15.30 uur - 16.45 uur (Hannah Mennens / Traject)
Za 5 Okt --> 12.00 uur - 18.00 uur (TTV Sibbe/MC)
Za 12 Okt --> 12.00 uur - 18.00 uur (TTV Sibbe/MC)
Di 8 Okt --> 15.30 uur - 16.45 uur (Hannah Mennens / Traject)
Di 22 Okt --> 15.30 uur - 16.45 uur (Hannah Mennens / Traject)
Za 26 Okt --> 12.00 uur - 18.00 uur (TTV Sibbe/MC)
Di 29 Okt -->15.30 uur - 16.45 uur (Hannah Mennens / Traject)

Za 2 Nov --> 12.00 uur - 18.00 uur (TTV Sibbe/MC)
Di 5 Nov -->15.30 uur - 16.45 uur (Hannah Mennens / Traject)
Za 9 Nov --> 16.30 uur - 18.00 uur (Harmonie St. Rosa)
Za 16 Nov --> 16.30 uur - 18.00 uur (Harmonie St. Rosa)
Za 23 Nov --> 12.00 uur - 18.00 uur (TTV Sibbe/MC)



KANTINE


Wo 3 Apr --> 19.00 uur - 21.00 uur (Kernoverleg)
Wo 17 Apr --> 19.00 uur -21.00 uur (Kernoverleg) 

Wo 1 Mei --> 19.30 uur - 21.30 uur (Evaluatie Vrijwilligers Parochie)  
Di 7 Mei --> 19.00 uur - 21.00 uur (Kernoverleg) 

Za 11 Mei --> 14.00 uur - 24.00 uur (Samenw. Ver. Sibbe-IJzeren --> Kiek wat veer weite)
Di 21 Mei --> 19.30 uur - 22.00 uur (De Zonnebloem, vergadering)
Do 23 Mei --> 07.00 uur - 21.00 uur (Verkiezingen)
Di 28 Mei --> 19.30 uur - 21.00 uur (Bestuursvergadering De Blokhut)

Wo 5 Juni --> 19.00 uur - 20.30 uur (Kernoverleg)
Ma 10 Juni --> 10.00 uur - 22.00 uur (Fam. Lamby)
Wo 12 Juni --> 18.30 uur - 21.30 uur (Kernoverleg Sibberkerkstraat) 
Za 22 Juni --> 20.00 uur - 02.00 uur (P. Baggen)


Wo 3 Juli --> 19.00 uur - 20.30 uur (Kernoverleg)
Do 4 Juli --> 19.30 - 21.00 uur Bestuursvergadering De Blokhut
Di 9 Juli --> 18.30 uur - 21.30 uur (De Zonnebloem Heuvelland)

Di 27 Aug --> 19.30 uur - 22.00 uur (De Zonnebloem, vergadering)
Do 29 Aug --> 19,30 - 21.00 uur (Bestuursvergadering De Blokhut)

Wo 4 Sept --> 19.00 uur - 20.30 uur (Kernoverleg)
Di 24 Sept --> 18.30 uur - 21.00 uur (ouderavond, Hannah Mennens / Traject)
Do 26 Sept --> 19.30 uut - 21.00 uur(Bestuursvergadering De Blokhut)

Wo 2 Okt --> 14.00 uur- 16.00 uur (Steunpunt Mantelzorg)
                      19.00 uur - 20.30 uur (Kernoverleg)
Wo 9 Okt --> 14.00 uur- 16.00 uur (Steunpunt Mantelzorg)
Vr 18 Okt --> 14.00 uur - 16.30 uur (De Zonnebloem, muziekmiddag)
Wo 23 Okt --> 14.00 uur- 16.00 uur (Steunpunt Mantelzorg)
Di 22 Okt --> 18.30 uur - 21.00 uur (ouderavond, Hannah Mennens / Traject)
Wo 30 Okt --> 14.00 uur- 16.00 uur (Steunpunt Mantelzorg)

Wo 6 Nov --> 19.00 uur - 20.30 uur (Kernoverleg)
Di 19 Nov --> 19.30 uur - 22.00 uur (De Zonnebloem, vergadering)

Wo 4 Dec --> 19.00 uur - 20.30 uur (Kernoverleg)